sobota  15.8.     14.45       STUDÉNKA  -  Petřvald n.M.          1 : 2  (1:2)

branka : 23. J.Švestka (pen).

sestava : R.VOKÁČ - RYCHTAR, MEDEK, CHMELAŘ, PAVLÍK- KELNER, JANÍČEK, J.ŠVESTKA, ŠKULAVÍK (45.RICHTER) - HORKEL (55.HUDEC), J.HOLÍK (84.TISOVSKÝ)

utkání řídil p. rozhodčí Pargáč

Utkání jsme začali hrubkou gólmana, který si srazil už ve 3. minutě autové vhazování soupeře do vlastní brány a tato chyba se bohužel podepsala na jeho výkonu v celém utkání. Ve 13. minutě po krásné akci Horkela neproměnil tutovku Holík. Za deset minut, ale další průnik Horkela zastavil brankář hostí faulem a proměněnou penaltou J.Švestky jsme vyrovnali na 1:1. Rozhodnutí přinesla 42. minuta, kdy soupeř využil naší otevřené obrany a opět i s přispěním našeho brankáře skóroval podruhé a jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Ve druhém poločase si už ani jeden z týmů nevytvořil vážnější šanci.Nás oslabilo i nucené střídání, do té doby nejlepšího hráče Mirka Horkela.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.