rohové kopy

domácí 3

hosté 7

Hodnocení trenéra

První poločas se hrál za hustého deště takřka bez šancí a tudíž i bez gólů. My jsme zahrozili ve 20. minutě po trestném kopu Holíka, který těsně přestřelil. Ve 29. minutě měl dobrou pozici Švestka, ale neprostřelil domácího gólmana. Druhý poločas začal tlakem našeho týmu a již ve 49. minutě parádní trefou pod břevno z cca 20 metrů se trefil nový kapitán David KOTÁSEK - 0:1. Pět minut nato rozhodčí Takáč neviděl loket v tváři našeho Holíka, za což měla následovat minimálně penalta a karta žluté barvy, místo toho v 57. minutě hodně spornou penaltou na straně druhé, daroval domácím vyrovnání. Bohužel o pět minut později přišel faul v blízkosti našeho pokutového území a gólman Paluzga špatně postavil zeď, aby posléze propustil střelu, která směřovala na něj - 2:1. Desetiminutovku hrůzy završili domáci třetím gólem z asi třímetrového ofsidu. V posledních dvaceti minutách jsme vrhli vše na útok, kluci dřeli, ale ani jedna z mnoha střel a rohových kopů už na stavu nic nezměnila. Vzhledem k obrazu hry je výsledek pro nás krutý, ale věřím, že za týden výkon zopakujeme a doma budeme bodovat.