rohové kopy

domácí 8

hosté 3

Hodnocení trenéra

Zápas se nezačal vyvíjet dobře, protože už v 6. min. se hosté přesnou ránou k tyči zpoza šestnáctky ujali vedení. Bohužel takřka ze stejného místa vytěžili hosté i druhý gól ve 30. min, kdy jsme nezachytili přihrávku za obranu a hosté tak po dvou střelách vedli v poločase 0:2. Naši hráči si v první půli vypracovali jen pár závarů po rozích a tak asi nejnebezpečnější byla střela z dálky od Kellnera, která spadla na břevno. Druhý poločas mohl začít skvěle, když už po pár vteřinách Švestkův zatočený míč přelétl gólmana hostí, ale skončil na tyči a Horkel už nestačil míč dopravit do sítě. V 53. minutě tak odpověděli opět hosté, tentokrát středem obrany a po brejku skórovali potřetí. V 57. minutě se konečně ujal roh a i když to snad bylo až na čtvrtou dorážku, tak přeci jen Chmelař snížil na 1 : 3. Poté jsme začli opět hrát jen na tři obránce a v závěru i na čtyři útočníky, ale gól přišel až v posledních vteřinách, když Perůtkův centr si hostující obránce nechal spadnout na ruku a penaltu proměnil jistě Holík. Hráčům nelze vytknout výkon, bohužel nás sráží neproměńování šancí a na druhé straně neuvěřitelná produktivita soupeře, když ve dvou zápasech šlo na naší bránu 8 střel a my jsme inkasovali šest branek.