FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

sobota  1.5.     14.15       Jeseník n. O.  -  STUDÉNKA              0 : 1  (0:1)

Datum: 1.5.2010 Čas: 14.15   JESENÍK
Zápas

JESENÍK n. O. - STUDÉNKA   0 : 1   ( 0 : 1 )

Hodnocení trenéra

K utkání se dostavilo pouze 14 hráčů, což je nejmenší počet při mém působení u tohoto týmu. Důvody a následky zůstanou interní záležitostí, ale chci jen upozornit na to, že toto těžké vítězství se zrodilo po týmovém výkonu, které pro mě znamená víc než tři body do tabulky, i když i ty jsme samozřejmě potřebovali jako sůl. Domácí začli rohem, který jsme s námahou odvrátili, ale na druhé straně mohl dát vedoucí gól Haluska jenž v dobré pozici trefil gólmana. Dočkal se v 30. minutě, kdy po faulu na výborného Šeptáka proměnil penaltu. Akce střídala akci, tempo hry bylo vysoké, domácí z dobrých pozic jen těsně míjeli naši bránu a když už mířili přesně, tak Vokáč skvěle zakročil. V závěru první půle se opět Šepták skvěle orientoval v šestnátce a jeho bomba skončila na tyči a na dorážku jsme již nedošáhli. Druhý poločas už nebyl tak krásný, zato bojovnosti a nasazení ještě přibylo. přesto jsme měli do 70. minuty více ze hry o čemž svědčí i poměr střel, v našem případě asi rekordní. Posledních dvacet minut domácí hráli vabank, ale až na dvě nebezpečné střely a pár standartek, spíš jen nakopávali dlouhé míče. Do odkryté obrany tak mohli útočit naši hráči a jen skvělé (šťastné?) zákroky domácího gólmana připravili o radost Holíka (tyč) nebo Konečného. Bojovnost a nasazení bylo i v minulých utkáních vysoké, dnes však kluci opravdu na hřišti nechali vše a po zásluze zvítězili i v netradiční sestavě.