střely na bránu

domácí  8

hosté 5

Hodnocení trenéra

Do boje o třetí místo v tabulce, jsme premiérově nastoupili v rozestavení 4-3-3, což naopak domácí již mají zažité a snad i proto se hrál oboustraně útočný a kvalitní fotbal. Nade všechny však čněli dvě postavy. Ta kladná, suveréně nejlepší hráč na hřišti, náš Mirek Horkel a ta záporná, rozhodčí p. Fieber. Raději si nedomýšlím co stálo za jeho přehmaty, tak snad raději fakt, že i on se kochal pohlednou hrou a zapoměl jakou roli má na hřišti plnit. Kdybych si odmyslel 3-4 momenty, které ovšem mohly hrát klíčovou roli ve vývoji utkání, tak asi remíza by byla spravedlivá, jenže ani na tu jsme nedosáhli. 3. minuta, pronikajicí Horkel trefen ve skluzu obráncem do kotníku v pokutovém území, p. Fieber mlčí. 22. minuta Horkel proniká středem obrany, přehazuje gólmana, který jej ve 100% šanci zválcuje k zemi. Oba zůstávají ležet, p. Fieber píská, aby poté zákrok vytáhl před pokutové území a nabídl nám jen PVK, ovšem proč tak velezkušený sudí nevyloučil domácího brankáře v učebnicovém příkladu se již asi nedozvíme, on mu totiž nedal ani kartu žlutou!!! O několik minut později opět zákrok zezadu na Horkela, karta však zůstává v kapse pana sudího. Moment č.4, Horkel jde takřka na brankové čáře do hlavičkového souboje a je zasažen loktem do hlavy, hra se ani nepřerušuje, Mirek zůstává pět minut mimo hru. Mrzí mne, že po tak pěkném utkání píšu jen negativa, ale hořkost ve mě zůstává i několik dní po zápase. Slabou útěchou nám tak může být jen to, že jsme přispěli velkou měrou k nejlepšímu zápasu této sezóny. Závěrem ještě musím vyzdvihnout výkon a hlavně obětavost Mirka Horkela, dík.