FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

čtvrtek  3.6.     14:45       Suchdol n. O.  -  STUDÉNKA              1 : 1  (0:1)

Hodnocení trenéra

Na půdu druhého týmu tabulky jsme odjeli bez Horkela a Šeptáka a navíc se brzy zranil  Janíček a nuceně střídal ve druhém poločase i Haluska. Plán nastoupit se třemi hroty tak vzal za své, ale jak se ukázalo po 90. minutách, taktika s jedním útočníkem nám vyšla a kluci po taktickém i když ne příliš pohledném utkání urvali cenný bod. Domácí tým tvoří urostlí a starší hráči a když k tomu přidali svou tradiční zbraň tvrdost, od začátku si vytvořili tlak, ale vyložené šance až na jednu pochytal výtečný Paluzga. Rozdíl a důležité na takovém terénu bylo i v obutí, kdy domácí nastoupili všicni s kolíky, kdežto náš tým do jednoho v lisovkách. Ve 29. minutě poněkolikáté unikl po levé straně Holík, přihrál Švestkovi, který prošel podél brankové čáry a z úhlu překvapil domácího gólmana 0 : 1. Druhý poločas začal trochu "očekávaně". Již ve 46. min. po zákroku Pavlíka rozhodčí píská penaltu. Tu však domácí napálili do břevna a tak jsme ještě čtyři minuty odolávali, ale v 50. minutě Suchdol po kombinaci středem naší obrany vyrovnal. Obraz hry se nezměnil až do konce, náš tým velmi účinně zahušťoval střed a pokoušel se o brejkové situace, domácí se přesto dostali do několika šancí, skóre se však již neměnilo.