FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

neděle  5.6.     14:45       Petřvald n M.  -  STUDÉNKA              0 : 1  (0:0)

Datum: 5.6.2010 Čas: 14:45 Místo: Petřvald
Zápas

PETŘVALD n M.- STUDÉNKA   0 : 1   ( 0 : 0)

Hodnocení trenéra

V sobotu jsme završili hattrick se soupeři první trojky tabulky v období šesti dnů a to přímo excelentně. Petřvald prohrál naposledy v mistrovském utkání 3.5.2009 a první mužstvo tabulky jsme už před utkáním znejistěli zprávou o naší remíze v Suchdole. Hřiště bylo naštěstí po období dešťů hratelné, ale nejhorší na jakém jsme letos hráli. Kombinace po zemi byly takřka nemyslitelné, takže taktika rychlých protiůtoků nám nahrávala. Byl to především Horkel, který svou rychlostí platil na domácí, ale obrana vedoucího mužstva byla povětšinu utkání pevná. Přesto hodně nejistý náhradní gólman domácích nás držel v naději na tříbodový zisk. Na koně nás mohlo posadit vyloučení domácího stopera za faul na unikajícího Horkela v 53. minutě, ale opak byl pravdou, domácí ožili a poměr střel obrátili ve svůj prospěch, ale co letělo na bránu zlikividoval znovu výborný Paluzga. V poslední čtvrthodině jsme přece jen začali mít navrch a tak po dvou břevnech, dvou výkopů z prázdné brány, neuznání regulérního gólu po rohu přišla 90. minuta a střídající Lukáš Škulavík šťastně trefil vítězství, ale zasloužené.