FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

sobota  22.8.     17.00       Příbor  -  STUDÉNKA                      1 : 6  (1:2)

branky: 13. a 89. Lazaridis, 39. Janíček, 52. J.Švestka, 84. Kelner, 87. Richter

sestava : R.VOKÁČ - KELNER, MEDEK, PAVLÍK, FEJERČÁK (83.KONEČNÝ) - J.HOLÍK (70.RYCHTAR), RICHTER, LAZARIDIS, HORKEL (90.PERUTKA) - JANÍČEK, J.ŠVESTKA (63.ŠKULAVÍK)

utkání řídil a poněkud zkrátil p. rozhodčí Bogár

Od začátku utkání jsme měli po všech stránkách navrch a i když se většina utkání hrála za deště, hrací plocha byla na okresní poměry vynikající. První branka však padla do naší sítě. Dlouhý nákop domácích se i s pomocí větru snesl až před našeho gólmana, který stačil míč vyrazit jen na břevno  a dobíhající (2) hráči domácích si už věděli rady. Tentokrát to však na náš tým negativní vliv nemělo a " mozek"  týmu Lazaridis dvě minuty poté technickou střelou z 20 m vyrovnal.V 35. min. J.Švestka se dostal až před gólmana hostí, ale nezakončil přesně. Minutu nato z dálky nebezpečně střílel J. Holík, ale i on těsně minul. Až 39. minuta přinesla zasloužený ůspěch, poprvé a zdaleka ne naposledy v tomto utkání standartní situace (roh) a Janíček hlavou nezaváhal 1 : 2. Po přestávce přišly chvíle Richtera, jehož první ránu gólman vyrazil na roh a po rohu opět Richter těsně minul. V 52. min. z př. kopu J.Švestka ukázal své kvality a bylo to 1 : 3. To však naše hráče příliš uspokojilo a dalších 20 minut ztratilo na kvalitě. Po prostřídání však přece jen došlo k posunu ve skóre, které nakonec odpovídalo dění na hřišti. V 84. min. nejprve Kelner (1.gól v dorostu) stál tam kde měl a po rohu skóroval na 1 : 4. V 87. min. opět po rohu efektně Richter 1 : 5 a skóre završil po individuální akci hráč utkání Lazaridis na 1 : 6.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.