FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

sobota  26.6.     14:45       STUDÉNKA  -  Starý Jičín              4 : 1  (3:1)

Datum: 26.6.2010 Čas: 14:45 Místo: Studénka
Zápas

STUDÉNKA - STARÝ JIČÍN   4 : 1   ( 3 : 1 )

Hodnocení trenéra

Do posledního zápasu sezóny jsme nastupovali s vědomím, že třetí místo již není jen v našich rukou a i proto se v sestavě objevili čtyři hráči věkem ještě žáci. Ukázalo se, že když je forma tak se i bez opor dá hrát pohledný i efektivní fotbal. Střelecky to vyšlo Mirkovi Horkelovi i když svou první tutovku v 5. minutě ještě zazdil, do poločasu již skompletoval hattrick. Náš čtvrtý gól dál trošku symbolicky druhý hráč pro kterého to byla derniéra v dorostu Michal Janíček, kterému excelentně nacentroval na hlavu kapitán David Kotásek. Nato jestli to stačilo k toužebnému třetímu místu jsme si museli počkat do neděle.