FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

sobota    5.9.     16.30       Starý Jičín  -  STUDÉNKA              0 : 3  (0:2)

branky : 30. a 33. Horkel, 69. J.Holík

sestava : R.VOKÁČ - KELNER, JANÍČEK, PAVLÍK, FEJERČÁK (79.CHMELAŘ) - J.HOLÍK (73.CIHLÁŘ), RICHTER, LAZARIDIS, D.KOTÁSEK (46. ŠKULAVÍK) - HORKEL, J.ŠVESTKA (82.TISOVSKÝ)

utkání řídil výborně p. Žitník

Utkání se hrálo opět na vynikajícím terénu z porovnáním s našimi domácími podmínkami a podle toho taky vypadá hra, které nechybí rychlost, hezké kombinace a pěkné góly. Opět bez Medka, ale naštěstí s naposlední chvíli dorazivším Horkelem jsme soupeře nepustili za celý zápas do vyložené šance vyjma dvou závarů, které jsme vyřešili bez inkasované branky a tak jsme si připsali letošní první čisté konto. Po neproměněných šancích Richtera a J.Švestky vyslal nádhernou přihrávku Lazaridis na Horkela a v 30. min. bylo 0 : 1. Uběhly sotva 3 minuty a po akci J.Švestky dorážel opět Horkel a stanovil poločasové skóre 0 : 2. V 50. minutě střídající Škulavík sám před gólmanem nedal a tak pojistku a konečné skóre stanovil po rohu Lazaridise zblízka J.Holík v 69. min. 0 : 3. V 75. min. prošel až od rohového praporku snad přes 4 hráče domácích J.Švestka, ale svou sólo akci zakončil ležérně a skóre se tak již nepohnulo. I když 2. poločas ztratil něco na kráse, za výkon i další vítězství si hráči zaslouží pochvalu.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.