FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

sobota  12.9.    15.30        Spálov  -  STUDÉNKA                  1 : 1  (0:0)

branka : 71. J.Holík

sestava : R.VOKÁČ - KELNER, JANÍČEK, PAVLÍK, FEJERČÁK (75.CHMELAŘ) - J.HOLÍK (84.TISOVSKÝ), D.KOTÁSEK, LAZARIDIS, RICHTER - HORKEL (73.ŠKULAVÍK), J.ŠVESTKA

utkání řídil p. Vrábel

Už to začíná být ohraná píseň - opět výborný trávník a tentokrát i oboustraně kvalitní utkání s velkým nasazením ve kterém jsme si o malinko víc zasloužili vyhrát, leč smůla si nás tentokrát našla, protože snahu našim chlapcům vytknout nelze. Tři tutovky si vypracoval po individuálních akcích Jan Švestka, ale 2x brankář a potřetí tyč byli proti a když zblízka neskóroval po tvrdé ráně z přímeho kopu Janíčka ani Lazaridis přišel trest ve 2. poločase a domácí se po tvrdé střele pod břevno ujali vedení. Naštěstí jen dvě minuty stačily na to aby Jirka Holík vyrovnal, když přeloboval vyběhnuvšího gólmana domácích. Ačkoliv se zdálo, že v závěru domácím docházejí síly rychleji než nám, tak stav se již nezměnil. Kvalitní utkání ozdobili několikrát oba brankáři svými skvělými zákroky ukázali, že budou patřit k nejlepším v této soutěži. Bod z venku má určitě svou cenu, ale je potřeba naplno bodovat už za týden, doma.

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.