sobota  19.9.    13.45       STUDÉNKA  -  Jeseník                 2 : 1  (2:1)

branky : 7. J.Švestka, 26. Lazaridis

sestava : R.VOKÁČ - KELNER (68.JALUVKA), JANÍČEK, CHMELAŘ, FEJERČÁK - J.HOLÍK, D.KOTÁSEK (63.CIHLÁŘ), LAZARIDIS (81.D.PERUTKA), RICHTER - ŠKULAVÍK (53.ŠEPTÁK), J.ŠVESTKA

utkání řídil a o 7 minut zkrátil p.Baroň

Tři body doma a na výkon co nejrychleji zapomenout, tak se dá stručně zhodnotit sobotní vystoupení našeho týmu. Přitom jsme proti soupeři, který přijel jen s deseti hráči začali výborně. Po průniku zleva od J.Holíka a jeho centru, zblízka tečoval J.Švestka a v 7. minutě bylo 1 : 0. Soupeř s jedním útočníkem hrozil jen brejky, ale ty jsme ještě dříve než byly nebezpečné eliminovali. Ve 26. min. se nadechl k sólu Lazaridis a brankáři nedal šanci 2 : 0 . Soupeř však již  za 4. minuty kontroval a snížil na 2 : 1. poté tutovku po centru J.Švestky ze dvou metrů zahodil Škulavík a načal náš dosud nejhorší výkon této sezóny. Soupeř tak nakonec odjížděl zklamaný, poněvadž si ve druhé půli vytvořil několik gólových příležitostí a jen díky R.Vokáčovi v naší bráně se skóre již neměnilo.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.