sobota 3.10.   13.15        STUDÉNKA  -  SUCHDOL         2 : 5  (0:2)

branky: 58. J.Švestka, 70.J.Holík

sestava : R.VOKÁČ - KELNER, JANÍČEK, PAVLÍK, KONEČNÝ (65.FEJERČÁK) - J.HOLÍK (86.BARTOŠOVIČ), ŠEPTÁK (70.D.PERUTKA), LAZARIDIS, RICHTER - J.ŠVESTKA, CIHLÁŘ (54.D.KOTÁSEK)

rozhodoval p. Tobola

Krutý výsledek po předvedené hře, leč fotbal je o gólech a těch dal soupeř i s naší pomocí více. Ještě v jednom ukazateli nás Suchdol předčil a to v tvrdosti až zákeřnosti, která je v kombinaci s nevýrazným sudím ůčinnou taktikou na technické hráče o dvě váhové kategorie lehčí.S tímto faktem jsme, ale před sezónou počítali, že narazíme na "sedláky" jako dnes nebo minulý týden v Tiché, které ještě hecujou tímto způsobem jejich "trenéři". Škoda, že slušných týmu typu Spálov je minimum.První branka padla v 15. minutě kdy míč prošel celou šíří našeho pok.ůzemí a hosté tvrdou střelou otevřeli ůčet utkání.V 18. min. po výhodě rozhodčího za likvidační zákrok na Kelnera odkopávali míč poskakující po čáře hosté na poslední chvíli.Další branku si připsal Janíček, který uklidil do vlastní sítě přímý kop soupeře- 0 . 2 ve 23. min.V 31. min. naše největší šance první půle, Cihlář líznul čelem míč nabíhajícímu J.Švestkovi, ale ten pohotovou střelou otřel míč jen o břevno.Naši hráči nastoupili do druhé půle s odhodláním zvrátit stav, ale tlak se nám nedařilo vytvořit, přesto v 58. min, po ukázkové přihrávce Lazaridise, krásně skóroval J.Švestka.Bohužel další komplikace na obrat přišla v 67. min. po rohu a chybě R.Vokáče - 1 : 3.Uběhly pouze tři minuty a kontrovali jsme stejným způsobem, kdy přímo po kopu z rohu skóroval J.Holík.Takřka vzápětí nám svitla další naděje po vyloučení hráče hostí, ale 3 penalta ve dvou zápasech v řadě nás opět poslala do dvougolové ztráty, tentokrát v tom měl prsty Pavlík.Po tomto gólu už naši chlapci nenašli v sobě dostatek sil na skórování a ani výhoda jednoho hráče v poli nebyla vůbec znát, naopak soupeř nám zasadil v poslední minutě pátý "hřebíček" do naší brány. I přes porážku chlapci zaslouží za disciplinu a morálku díky.Věříme, že již za týden se vrátíme na vítěznou vlnu, ale pozor žádný soupeř se neporazí sám, takže podcenění není na místě.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.