FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Informace

Přípravné zápasy

V pořadí třetí přípravný zápas jsme odehráli 21.3.2010 v Bílovci na umělce s mužstvem Bílova (IV.tř.). Svého soupeře jsme po velmi líbivé hře porazili 4 : 2 ( 2:1).

sestava: Paluzga (46. Vokáč) - Kelner, Haluska, Pavlík, Konečný - Holík, Šepták, Kotásek, Richter - Švestka, Škulavík. Během hry se dostali na hřiště ještě Chmelař a Perůtka.

Další přípravné utkání je dojednáno na čtvrtek 18.3.2010 na UT v Bílovci proti ml. dorostu Fulneku. Utkání bude řídit p.K.Polák a utkání by  mělo začít v 16.30 hod. Odjezd bude v 15.45 hod. od stadionu. 

První přípravné utkání na jarní část sezóny jsme odehráli ve čtvrtek 11.3.2010 na umělé trávě v Bílovci proti druholigovým žákům r.95 domácích. V utkání hraném na 2x35 min. nešlo o výsledek, ale o kvalitní přípravu a i když výsledek  2 : 9 v náš prospěch tomu neodpovídá, tak toto utkání mělo pro nás určitě svůj význam.

sestava 1.pol. - Vokáč- Škulavík, Haluska, D.Perůtka, Fejerčák- Holík, Lazaridis, Šepták, Jalůvka- Kelner, J.Švestka

sestava  2.pol. - Vokáč- Kelner, Haluska, D.Perůtka, Fejerčák- Kotásek- Holík, Lazaridis, Šepták, Jalůvka- Škulavík

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.