Štěpán
Holík

6,5

HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRY:

Zápas se odehrával na podmočeném škvárovém hřišti. Naši mladší žáci byli poprvé na hřišti (bez tréninku venku a žádného odehraného zápasu). Poruba již měsíc a půl trénuje venku a měla venku odehráno 7 utkání. Prvních deset minut zápasu jsme byli pod větším tlakem. A brzy jsme prohrávali. V prvním poločase jsme prohrávali 2 -0. Ve druhém poločase jsme se lepšímu soupeři herně hodně přibližovali. Bohužel gólově se dokázal po rohovém kopu Jirky Stacha prosadit pouze stoper  Slávek Bejdák. I tak musím všechny hráče pochválit za dobrý výkon který v Porubě odvedli. Nejlepšími hráči byli David Ondra - střed zálohy  a Filip Urbánek - levá obrana, oba dva hráli na svých postech poprvé a vedli si znamenitě. Pochvalu zaslouží ještě nový člen týmu Štěpán Holík, který hrál poprvé v životě na velkém hřišti a určitě nás trenéry mile překvapil. Pokud bude pořád poctivě makat může se brzy stát plnohodnotným hráčem základní sestavy.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.