FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Novinky

Fulnek - 23.1.2010.J

Starší přípravka obsadila ve Fulneku 2. místo

Hráči starší přípravky, doplněné také o hráče mladší přípravky, obsadili na dnešním halovém turnaji ve Fulneku výborné 2. místo. Turnaje se zúčastnili hráči domácího Fulneku, Oder, Ostravy a Studénky. Každý fotbalový oddíl postavil 2 týmy a to dle ročníku narození (skupina A - ročník 1999 a mladší, skupina B - ročník 2000 a mladší). Ačkoli byly týmy rozděleny věkově, celkový výsledek obou týmů se sčítal do konečné tabulky. Každý tým odehrál 4 zápasy, nejprve každý s každým a pak doplňkový zápas se sousedem v tabulce (první s druhým a třetí se čtvrtým).

Starší ve skupině A nejprve porazili Ostravu 2:0, potom podlehli Odrám 2:3 a Fulneku 0:2. Obsadili ve skupině 3. místo a v doplňkovém zápase porazili opět Ostravu, tentokrát nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Mladší ve skupině B nejprve smetli Ostravu 7:0, Odry 3:0 a podlehli Fulneku 0:3. Obsadili ve skupině 2. místo a v doplňkovém zápase těsně podlehli Fulneku 2:3.

V celkovém součtu získala Studénka 12 bodů a skončila na 2. místě v konečné tabulce.  Vyzdvihnout musím ocenění pro Vaška Červenku, který v kategorii "mladších" týmů obdržel ocenění za nejlepšího hráče turnaje.

Poděkování patří především klukům za jejich nasazení a bojovnost, a také organizátorům za pěkně připravený turnaj. Fotogalerie z tohoto turnaje je
zde.

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.