... vítejte na našich internetových stránkách ...

Novinky

SDC12864.JPG

Starší přípravka v Zašové až devátá

Zřejmě poslední halový turnaj během zimní přestávky odehráli kluci starší přípravky v Zašové. Ačkoli se turnaj odehrál v Zašovské hale, pořadatelem byla TJ Juřinka a kluci se střetli s týmy, které během sezóny téměř nepotkají.

Začátek prvního zápasu proti favoritovi z Třince vyšel klukům náramně a zmrazili soupeře dvěma góly. Bohužel toto vedení hoši neudrželi a zápas skončil nakonec remízou 2:2. Ve druhém zápase proti Poličné předvedli kluci dobrý výkon, ale gól nedali a podlehli soupeři v poměru 0:2. Ve třetím poobědovém zápase proti Ústí u Hranic měli asi kluci odpolední klid a podlehli v něm 2:5. To vyřadilo definitivně Studénku z boje o nejvyšší příčky a v posledním zápase proti "domácímu" béčku Juřinky museli získat minimálně bod. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale "domácí" byli nakonec dotlačeni k výhře 1:0 a Studénka spadla na poslední místo ve své skupině.

I když se zápas o 9. místo proti Vítkovu hrál jen několik málo minut po vyhecovaném zápase ve skupině, dokázali kluci soupeře přehrát výborným výkonem v poměru 4:0 a obsadili tak deváté místo na tomto turnaji. Vítězem turnaje se stala Poličná, druhé místo obsadila Juřinka "A" a třetí skončili hráči Čechovic.

Poděkování patří klukům za jejich nasazení a bojovnost, organizátorům za přípravu turnaje v pěkném prostředí a jak to v Zašové vypadalo, se můžete podívat zde.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.