FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Novinky

Bilovec 14.3.2010.JP

Nejmladší skončili v Bílovci na 2. místě

V neděli 14. 3. 2010 se mužstvo mladší přípravky (ročník 2003 a mladší) zúčastnilo halového turnaje, který se uskutečnil v Bílovecké hale.

V zahajovacím zápase turnaje se utkali s domácími a vyhráli 1:0 gólem Vaška Malovce. Ve druhém utkání byl soupeřem našich kluků celek FK Šumperk a i tento porazili 1:0, když úspěšným střelcem branky byl David Hebelka. Další zápas sehráli kluci proti Frýdku-Místku a do třetice jsme vyhráli 1:0, střelcem branky byl David Hebelka. Poslední zápas ve skupině byl soubojem o první místo a soupeřem byl celek Juventus Bruntál a kluci prohráli 0:1.

Tento výsledek posunul kluky do semifinále a přisoudil jim vítěze skupiny „B“, celek FC Vsetín. V zápase chlapci vedli gólem Marka Švagery, ovšem 45 sekund před závěrečným hvizdem rozhodčího obdrželi vyrovnávací branku, která znamenala penaltový rozstřel.  V tomto rozstřelu se úspěšně trefili David Hebelka a Marek Švagera.  Třetí určený Tadeáš Bohdal již nemusel penaltu kopat, protože náš brankář Ondra Bartoš potvrdil svou famózní formu,  jednu penaltu chytil a soupeř jednou netrefil branku. Vyhráli jsme tedy na penalty 2:1 a cesta do finále byla otevřena.

Ve finále Studénka opět narazila na mužstvo Juventusu Bruntál a dlouho to vypadalo na penaltový rozstřel,  až necelé 3 minuty do konce přišel nešťastný odkop, jinak výborného Tadeáše Bohdala, a vlastní gól, který rozhodl o celkově vynikajícím druhém místě pro náš celek.

Úspěšní reprezentanti našeho klubu:
Ondra Bartoš, David Hebelka, Marek Švagera, Tadeáš Bohdal, David Mikyska, Martin Rychtar, Lukáš Kotásek, Jakub Holík, Václav Malovec

Závěrem patří poděkování všem klukům za výborný výkon po celý turnaj, trenérům, rodičům a v neposlední řadě pořadatelům za kvalitní turnaj. Fotogalerii z tohoto turnaje naleznete zde.

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.