FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Rozhovory

Předseda oddílu - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

Požádali jsme nyní o rozhovor a ohlédnutí se za podzimem jak ze sportovní stránky, tak i pohledem na činnost výboru nebo spolupráci s ostatními složkami TJ, předsedu oddílu kopané ve Studénce Petra MIKYSKU.

Muži - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

V šestém pokračování série rozhovorů s členy realizačních týmů našich fotbalových týmů se představí tým mužů. Na otázky odpovídal trenér Miroslav KRAJČÍ.

Starší žáci - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

V pátém dílu série rozhovorů s členy realizačních týmů našich fotbalových týmů se představí tým starších žáků. Na otázky odpovídal trenér Stanislav TOMČIAK.

Dorost - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

V pořadí čtvrtý díl série rozhovorů s členy realizačních týmů našich fotbalových týmů je zde.  Tentokrát přichází na řadu dorost. Na otázky odpovídal trenér dorostenců Daniel KULA.

Mladší žáci - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

V pořadí již třetí díl série rozhovorů s členy realizačních týmů našich fotbalových týmů je zde. Na řadu přichází - mladší žáci. Na otázky odpovídal trenér mladších žáků Petr ZEMÁNEK.

Starší přípravka - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

Přinášíme druhý díl naší minisérie rozhovorů s členy realizačních týmů našich fotbalových týmů. Na řadu přichází druhý nejmladší tým - starší přípravka. Na otázky odpovídal trenér starší přípravky Jan KYSELÝ.

Mladší přípravka - zhodnocení podzimní části sezóny 2009/2010

Podzimní část fotbalové sezóny 2009/2010 pro hráče mladší přípravky skončila už v říjnu, ovšem v plném proudu je příprava na jarní část této sezóny v teple tělocvičen místních základních škol. Požádali jsme členy realizačního týmu o malou rekapitulaci podzimních výkonů jejich svěřenců. Na otázky odpovídal vedoucí družstva mladší přípravky Jiří ŠVAGERA.
 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.