FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Sponzoři

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vám představili fotbalový oddíl TJ Vagónka Studénka.

Tento oddíl je sportovním klubem s dlouholetou tradicí, který odchodem hlavního sponzora (Vagónky) pomalu ztratil vše ze svého dřívějšího fotbalového lesku. Jedinou nostalgickou vzpomínkou na dobu, kdy se zde hrál fotbal na krajské úrovni, je překrásný areál.

Alfou a omegou klubu je intenzivní práce s mládeží. V současné době Vagónka Studénka fotbalově vychovává 80 chlapců a dívek. Snad žádný jiný sportovní subjekt ve Studénce o tolik dětí nepečuje. V tomto smyslu jistě každý musí ocenit naši pozitivní prevenci vůči drogám, alkoholu, sledování televize, sezení u počítače a dalším negativním vlivům, které v dnešní době na ně číhají.

Náš fotbalový oddíl pořádá významný žákovský turnaj (letos již 42. ročník), kde pozývá nejlepší mládežnické týmy (Baník Ostrava, Vítkovice, Slovan Bratislava, ...). Rádi bychom pro děti také zajistili soustředění, zorganizovali více turnajů, nakoupili kvalitnější míče, teplákové soupravy, jednotné tašky na fotbal apod. Bohužel všechno stojí peníze.

Proto hledáme sponzory či reklamní partnery pro veškeré či jednotlivé mládežnické týmy fotbalového klubu Vagónka Studénka. Přijmeme libovolnou finanční i materiální podporu. Podpořte prosím smysluplný projekt výchovy sportovní mládeže ve Studénce.

Pokud Vás nabídka spolupráce alespoň trochu zaujala a jste ochoten podílet se na podpoře našeho oddílu, navrhuji osobní schůzku, kde bychom mohli probrat veškeré podrobnosti.


S přátelským pozdravem               

za výbor oddílu Petr Mikyska

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.