FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Výsledky

Zápas-25.6.2010

Fulnek-Staré gardy    3;4

V pátek naši borci sehráli přátelské utkání ve Fulneku.Na skvělém trávníku jsme po těžkém boji podlehli domácímu týmu.Kluci podalí kvalitní výkon a patří jim za to dík.

Vzhůru do dalších bojů.

TURNAJ STARÝCH GARD VE SPÁLOVĚ


Naši borci se zúčastnili již 2. ročníku turnaje starých gard ve Spálově. Ve velmi příjemném prostředí a na kvalitní trávě se utkali týmy Spálova, Vítkova, Mankovic, Fulneku a hráčů Studénky.


V prvním zápase naši hráči narazili na tým Vítkova a po dobrém výkonu se rozešli smírně 0:0. Ve druhém utkání kluci ještě více zabrali a porazili tým Mankovic 2:1. Třetí bitva byla s favorizovaným domácím týmem Spálova a i když ji naši borci prohráli 2:3, podali velmi kvalitní výkon, oceněný i soupeřem.


Poslední zápas hráli kluci proti trápícímu se Fulneku a měla to být lahůdka po předvedených výkonech. Jenže náš tým Fulnek hodně podcenil a prohrál 2:4.


I přesto se naši borci umístili na 3. místě v turnaji a byli spokojeni. Za vedení týmu bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům. S politováním musím říct, že ze soupisky se omluvila spousta hráčů, ale naštěstí má Studénka dost fotbalových nadšenců co nás kvalitně reprezentovali.


(hráči viz. přiložené foto ve fotogalerii)


Již nyní se těšíme na 3. ročník, na který jsme pořadateli zváni.

Tomáš Nedveis

STARÉ GARDY - SPÁLOV   3:2

Dne 9. října 2009 sehráli hráči staré gardy zápas proti družstvu Spálova. Hrálo se ve Studénce na trávě za velmi krásného počasí. Výsledek utkání je 3:2 pro Studénku.

Góly dali Radim Marek dva a nový střelec mužstva Michal Sekyra. Nejlepším hráčem byl zvolen Staňa Tomčiak. Děkujeme všem za účast a za 14 dnů naschle v Bartošovicích.

TURNAJ STARÝCH GARD V NOVÉ HORCE

Dne 27. června 2009 byl sehrán turnaj starých gard o putovní pohár starosty města Studénka.

Turnaj vyhráli fotbalisté Studénky, před fotbalisty Nové Horky, hokejisty ze Studénky a na posledním místě skončilo mužstvo ze Studénky 1.

Tento turnaj byl sehrán za ideálního počasí pro fotbal na hřišti v Nové Horce. Utkali se mezi sebou hráči čtyř mužstev systémem každý s každým. Hra všech zápasů byla na velmi dobré úrovni. Celý turnaj velmi dobře pískal rozhodčí ze Studénky Karel Polák. Tímto mu chci poděkovat.

Nejlepším střelcem se stal s pěti góly hráč fotbalistů Studénky Jirka Škulavík, nejlepším brankářem se stal hráč mužstva Nové Horky Zbyněk Kyselý a nejlepším hráčem byl vyhlášený Zdena Žídek z družstva hokejistů Studénky. Tito hráči dostali za předvedený výkon na památku tričko z dílny Ivana Urbánka (viz. fotogalerie). Vítězné mužstvo dostalo putovní pohár starosty města Studénky a kartón piv.

Poděkování za účast náleží těmto fotbalovým legendám:
Michal Sekyra, Danek Ďurica, Jirka Škulavík, Libor Grossmann, Radek Korený, Ivo Mikyska,Petr Mikyska, Láďa Golč, Mira Richter.

Také chci tímto poděkovat organizátorům turnaje, dále panu Josefu Zetkovi za velmi dobře připravené hřiště a hlavně starostovi města panu Honuskovi, za zakoupení krásného putovního poháru a hlavnímu sponzorovi turnaje firmě Mikyska s.r.o. Děkuji všem zúčastněným a doufám, že se znovu uvidíme na dalším turnaji, třeba i ve Studénce.

Petr Mikyska

TURNAJ STARÝCH GARD VE SPÁLOVĚ


Dne 8. května 2009 sehráli hráči "Staré gardy" turnaj starých pánů ve Spálově. Turnaje se zúčastnili tato družstva: Spálov, Mankovice, Vítkov a Studénka

Turnaj naši hráči velmi dobře rozehráli, když v úvodním utkání porazili mužstvo Mankovic 4:1, o góly se postarali Ivo Mikyska a Jirka Škulavík.

Další zápas následoval až za dvě a půl hodiny. Na našich hráčích byla znát dlouhá přestávka a prohráli z domácím posíleným týmen 1:3, když o jediný gól Studénky se postaral Stano Tomčiak. Stano byl také pořadateli vyhlášen nejlepším exekutorem penalt!!!

V posledním zápase proti borcům Vítkova už nastoupil nekompletní tým, který  prohrál 1:2 (gól vstřelil Mira Richter).

Celkové 3. místo v turnaji je pro začátek velmi dobrý úspěch. Pokud začneme trochu víc trénovat, nepochybně ukážeme svou sílu na domácím turnaji starých gard, který se uskuteční 27. 6. 2009.

Děkuji tímto za účast těmto fotbalovým legendám:
Michal Sekyra, Jaroslav Bůžek, Staňa Savr, Jura Škulavík, Jarek Haluska, Ivo Mikyska, Radim Fejerčák, Mira Richter, Staňa Tomčiak, Jura Benda, Pavel Fejerčák, Tomáš Nedveis, Libor Grossmann, Danek Ďurica

Petr Mikyska

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.