FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Výsledky

Turnaj - 27. 6. 2009

TURNAJ STARÝCH GARD V NOVÉ HORCE

Dne 27. června 2009 byl sehrán turnaj starých gard o putovní pohár starosty města Studénka.

Turnaj vyhráli fotbalisté Studénky, před fotbalisty Nové Horky, hokejisty ze Studénky a na posledním místě skončilo mužstvo ze Studénky 1.

Tento turnaj byl sehrán za ideálního počasí pro fotbal na hřišti v Nové Horce. Utkali se mezi sebou hráči čtyř mužstev systémem každý s každým. Hra všech zápasů byla na velmi dobré úrovni. Celý turnaj velmi dobře pískal rozhodčí ze Studénky Karel Polák. Tímto mu chci poděkovat.

Nejlepším střelcem se stal s pěti góly hráč fotbalistů Studénky Jirka Škulavík, nejlepším brankářem se stal hráč mužstva Nové Horky Zbyněk Kyselý a nejlepším hráčem byl vyhlášený Zdena Žídek z družstva hokejistů Studénky. Tito hráči dostali za předvedený výkon na památku tričko z dílny Ivana Urbánka (viz. fotogalerie). Vítězné mužstvo dostalo putovní pohár starosty města Studénky a kartón piv.

Poděkování za účast náleží těmto fotbalovým legendám:
Michal Sekyra, Danek Ďurica, Jirka Škulavík, Libor Grossmann, Radek Korený, Ivo Mikyska,Petr Mikyska, Láďa Golč, Mira Richter.

Také chci tímto poděkovat organizátorům turnaje, dále panu Josefu Zetkovi za velmi dobře připravené hřiště a hlavně starostovi města panu Honuskovi, za zakoupení krásného putovního poháru a hlavnímu sponzorovi turnaje firmě Mikyska s.r.o. Děkuji všem zúčastněným a doufám, že se znovu uvidíme na dalším turnaji, třeba i ve Studénce.

Petr Mikyska

Žádné komentáře
 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.