FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Výsledky

Turnaj - 8. 5. 2009

TURNAJ STARÝCH GARD VE SPÁLOVĚ


Dne 8. května 2009 sehráli hráči "Staré gardy" turnaj starých pánů ve Spálově. Turnaje se zúčastnili tato družstva: Spálov, Mankovice, Vítkov a Studénka

Turnaj naši hráči velmi dobře rozehráli, když v úvodním utkání porazili mužstvo Mankovic 4:1, o góly se postarali Ivo Mikyska a Jirka Škulavík.

Další zápas následoval až za dvě a půl hodiny. Na našich hráčích byla znát dlouhá přestávka a prohráli z domácím posíleným týmen 1:3, když o jediný gól Studénky se postaral Stano Tomčiak. Stano byl také pořadateli vyhlášen nejlepším exekutorem penalt!!!

V posledním zápase proti borcům Vítkova už nastoupil nekompletní tým, který  prohrál 1:2 (gól vstřelil Mira Richter).

Celkové 3. místo v turnaji je pro začátek velmi dobrý úspěch. Pokud začneme trochu víc trénovat, nepochybně ukážeme svou sílu na domácím turnaji starých gard, který se uskuteční 27. 6. 2009.

Děkuji tímto za účast těmto fotbalovým legendám:
Michal Sekyra, Jaroslav Bůžek, Staňa Savr, Jura Škulavík, Jarek Haluska, Ivo Mikyska, Radim Fejerčák, Mira Richter, Staňa Tomčiak, Jura Benda, Pavel Fejerčák, Tomáš Nedveis, Libor Grossmann, Danek Ďurica

Petr Mikyska

Žádné komentáře
 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.