FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Výsledky

Turnaj - 8. 5. 2010

TURNAJ STARÝCH GARD VE SPÁLOVĚ


Naši borci se zúčastnili již 2. ročníku turnaje starých gard ve Spálově. Ve velmi příjemném prostředí a na kvalitní trávě se utkali týmy Spálova, Vítkova, Mankovic, Fulneku a hráčů Studénky.


V prvním zápase naši hráči narazili na tým Vítkova a po dobrém výkonu se rozešli smírně 0:0. Ve druhém utkání kluci ještě více zabrali a porazili tým Mankovic 2:1. Třetí bitva byla s favorizovaným domácím týmem Spálova a i když ji naši borci prohráli 2:3, podali velmi kvalitní výkon, oceněný i soupeřem.


Poslední zápas hráli kluci proti trápícímu se Fulneku a měla to být lahůdka po předvedených výkonech. Jenže náš tým Fulnek hodně podcenil a prohrál 2:4.


I přesto se naši borci umístili na 3. místě v turnaji a byli spokojeni. Za vedení týmu bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům. S politováním musím říct, že ze soupisky se omluvila spousta hráčů, ale naštěstí má Studénka dost fotbalových nadšenců co nás kvalitně reprezentovali.


(hráči viz. přiložené foto ve fotogalerii)


Již nyní se těšíme na 3. ročník, na který jsme pořadateli zváni.

Tomáš Nedveis

Žádné komentáře
 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.