12

Filko Daniel

6,5

Hodnocení utkání trenéry:

Zavítali jsme k přátelskému utkání do Velkých Albrechtic, aby se kluci trochu rozkoukali a rozehráli před mistrovským utkáním. Protože soupeř hraje teprve rok, tak si přizvali také pár žáků.

V první půli jsme se trochu hledali a po ojedinělé akci si nešťastně srazil Denis Zalacko míč do vlastní brány, ale do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Druhý poločas byl o poznání lepší a soupeře jsme přehrávali ve všech směrech, což se projevilo také na skóre, které se zastavilo až na konečných 1:10 pro Studénku. Takže zápas splnil svůj účel a kluci si trochu osvojili hru a s chutí zastříleli. Proto doufám, že to tak půjde i nadále a budeme předvádět dobrou hru.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.