14
15
16
HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRY

K prvnímu domácímu mistrovskému utkání k nám zavítal tým Hájek a synové.Kluci měli potvrdit roli favorita a také to tak dopadlo.Hned ve 2 minutě se nám podařilo vstřelit úvodní branku.A na druhou jsme nečekali moc dlouho.Nakonec se sk
také to tak dopadlo.Hned ve 2 minutě se nám podařilo vstřelit úvodní branku.A na druhou jsme nečekali moc
dlouho.Nakonec se po celkem dobrém výkonu zastavilo poločasové skóre na stavu 5-0.Je škoda,že náš tlak
kluci nezúročili brankově také ve druhé půli a dokázali vstřelit už jen jeden gól.Zápas tak skončil po
jednoznačném průběhu 6-0.Takže konečně nějaké body a hlavně góly.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.