14
15
16

HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRY

K utkání jsme zajížděli do nedalekého Bílovce potvrdit výhru z minulého kola.Na výborném hřišti se také
kluci hned nebojácně pustili do soupeře a po 10 minutách šli do vedení.Bohužel hned z protiútoku jsme
inkasovali na 1:1.Ve vyrovnané 1 půli jsme stihli dát ještě jednu branku.Ve 2 poločase bohužel neproměnili
několik vyložených šancí(z toho 1 břevno,2 tyče) a když už se zdálo,že utkání kontrolujeme do vítězného
konce,tak jsme necelé 2 minuty do konce dostali ještě 2 branky ze standartních situací.Nezbývá,než se
z toho poučit do dalších zápasů,ale i tohle je fotbal(viz.Chelsea v lize mistrů).Naštěstí o nic nejde,vždyť
je to jen hra.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.