14
15
16

HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRY

Ke 2 domácímu utkání k nám přijel soupeř výkonostně srovnatelný s námi,Frenštát p.R.V první půli jsme
si vytvořili pár slibných šancí,ale vyhořeli jsme na špatném zakončení.Naopak soupeř z první ojedinělé
šance nastřelil břevno a z druhé střely na bránu dokázal skórovat.Naštěstí to kluky nesrazilo do kolen
a ještě do přestávky dokázali dvěma góly skóre otočit.Druhá půle se nesla v duchu první,ale s rozdílem,
že jsme už soupeři nedovolili vstřelit branku a naopak další dvě přidat.Zápas už kluci dohráli v klidu a
dovedli do vítězného konce.Přece jen jsme více ze hry a zaslouženě vyhráli 4:1.

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.