18.

19.

20.

Hodnocení trenéra

S tímto zápasem musíme být co se týče předvedené hry spokojeni. Byly tam sice slabší chvilky, kterých soupeř využil, jinak  si myslím, že jsme byli lepším týmem. Nejprve jsme šli do vedení, ale soupeř po našich chybách do poločasu skóre otočil na 2:1.
Ve drudé půli přidali domácí další dva góly a zdálo se, že je po zápase. Jenže obdržená čtvrtá branka kluky neuvěřitelně nakopla a začala stíhací jízda. Během pár minut jsme dali dvě branky a rázem to bylo pouze o gól. Ale i přes drtivý tlak se domácí ubránili, takže po pěkné hře našich kluků zůstal konečný stav 4:3 ve prospěch domácích.