FOTBAL STUDÉNKA

... vítejte na našich internetových stránkách ...

Hodnocení zápasu

ŽENY V OFSAJDU hodnocení 2.utkání

 

Dne 2.5.2009 ve 13:00 hodin se na letním stadionu uskutečnilo druhé utkání dívek a žen ve fotbale. Za krásného slunečného počasí se sešlo 16 dívek, rozdělily se na dvě družstva a začaly hrát proti sobě pod vedením dvou trenérů. Utkání bylo docela kvalitní. I bývalý trenér ženského fotbalu pan Tomčiak nešetřil chválou. Řekl, že holky hrály dobře a kdyby trošku potrénovaly, tak by si mohly zahrát velký fotbal proti ženám ze Stachovic. Utkání skončilo 1:0 pro družstvo červených. Jedinou branku utkání dala nejlepší hráčka utkání a zároveň MISS FOTBALISTKA  Pavla Dreslerová.

MISS dostala na památku tričko s kresbou z dílny Ivana Urbánka.

Druhý poločas, penalty a vyhlašování MISS natáčel kameraman z MĚKS Studénka, tak jen doufáme, že ukázky z tohoto utkání uvidíme na naší kabelovce.  

Ohlasy z kabiny a hlavně diváků ( přišlo jich cca 60) byly kladné. Takže další utkání se uskuteční 6.6.2009 v 13:00.

Doufáme, že se přihlásí ještě více holek, že se některé nebudou stydět a přijdou. Vždyť to děláme pro ně.

Díky všem holkám za předvedenou hru. Dále díky Marcelu Kotáskovi, Ivo Mikyskovi a Romanu Kováčovi za organizaci.                                                                  

ORGANIZAČNÍ TÝM

Za výbor oddílu Petr Mikyska

ŽENY V     FSAJDU

 

Dne 18.4.2009 ve 12:45 hodin se na letním stadionu uskutečnilo první utkání dívek a žen ve fotbale. Měli jsme strach, že se nikdo nepřihlásí, ale byli jsme mile překvapeni. Přišlo 14 holek. Pod vedením manažera Marcela Kotáska si zahrály fotbal na polovině hřiště 2 x 15 minut. Utkání nebylo svázáno žádnou taktikou a tak se hrálo, jak se hrálo. Utkání skončilo 1:1, a tak rozhodovaly penalty, ve kterých zvítězilo družstvo modrých. Holky hrály opravdu dobře. Zjistili jsme, že některé jsou velmi talentované a schopné hrát i mistrovskou soutěž.

Ohlasy z kabiny a hlavně diváků ( přišlo jich 40) byly kladné. Díky tomu jsme se rozhodli uspořádat další utkání za dva týdny a to 2.5.2009 v 13:00 hodin.

Doufáme, že se přihlásí ještě více holek, že se některé nebudou stydět a přijdou. Vždyť to děláme pro ně. Mimochodem příští zápas budeme vyhlašovat i MISS HRÁČKU.

Díky všem holkám za předvedenou hru a Marcelu Kotáskovi za organizaci a za 14 dnů nashledanou!                                                                       

Za výbor oddílu Petr Mikyska

 

 

Fotbal ve Studénce má skvělou historii. Přestaňme jen alibisticky přihlížet, začněme ho trochu podporovat a doveďme ho tam, kde si to Studénka zaslouží a to je krajská soutěž.